İLGİLENDİĞİNİZ PROJEYİ SEÇİN

UZMANLARIMIZ SORULARINIZI YANITLASIN

Proje Seçiniz

SEKTÖRLER

  • terrace lotus

  • terrace tema

GAYRİMENKUL

Gayrimenkul alanındaki yarım yüzyıllık başarı hikayemizin ardında, insan odaklı ve güven merkezli yönetim yaklaşımımız var. Yönetim Kurulu Başkanımız Serdar İnan’ın "Profesyonel insanlar ne yaparlarsa yapsınlar, merkezine insanı koymadan yapacakları işlerin bir ayağı hep eksik olacaktır..." sözü, 53 yıldır değişmeyen “İnsan için tasarım” felsefemizi en iyi şekilde özetliyor.


Uluslararası kalite standartlarında projelerle İstanbul'un hızla gelişen lokasyonlarını en doğru şekilde belirleyip, bu bölgelerde herkesten önce yer almak, başarımızın ardındaki en önemli etken. En küçük detayına bile büyük özen gösterdiğimiz, kalite ve estetik ile işlediğimiz projelerimizi, potansiyel sahiplerinin beklentilerine göre şekillendiriyoruz. Kazandığımız uluslararası ödüllerin ardından, kalite ve güvenle anılan ismimizi çok daha geniş coğrafyalarda duyurmaya devam ediyoruz.


2. el gayrimenkul alım-satım ve kiralamalarda da size İnanlar 2 ayrıcalığını sunuyoruz. İnanlar projelerinin yanı sıra farklı şehirlerde, farklı konseptlere sahip projelerle geniş bir portföye sahip İnanlar 2 ile güven ve kolaylığı 2. elde de yaşamak mümkün.