İLGİLENDİĞİNİZ PROJEYİ SEÇİN

UZMANLARIMIZ SORULARINIZI YANITLASIN

Proje Seçiniz

SEKTÖRLER

OTOMOTİV - İNANLAR 2

İlk olarak 1983 yılında ticari otomobil satışları ile başladığımız otomotiv alanında; faaliyetlerimize 2. el araç ticareti ve lüks segment araç ithalatı da ekleyerek yıllar içinde önemli ölçüde deneyim kazandık.


Otomotiv sektöründe de lider ve saygın kuruluşlar arasına girme hedefi ile 2013 yılında Renault ve Dacia otomobillerin yetkili satış ve servis hizmetleri sağlayıcısı rolünü üstlendik, 2015 yılında bu markalara Hyundai ve Karsan’ı da ekledik. 1. el ve 2. el satışlar, satış sonrasında orijinal yedek parçalar, üst düzey teknoloji, profesyonel bir ekip ve geniş servis ağımız ile 360 derece hizmet sunmaya ve İnanlar ayrıcalığını otomotivin her aşamasında yaşatmaya devam ediyoruz.


2. el otomobil alım-satım ve kiralamalarda İnanlar 2 ayrıcalığı sizi bekliyor. Geniş bir otomobil portföyüne sahip İnanlar 2 ile güven ve kolaylığı 2. elde de yaşamak mümkün.

 

Satış sonrası hizmetlerimiz ile yaşam kalitenizin takibine ve yatırımınızın değerini korumaya büyük önem veriyoruz. Projelerimizin 2. el fiyat standartlarını kontrol altına almak, prestijlerine uygun ve yatırımcılarına kazandıracak fiyatlarla el değiştirmesini sağlamak amaçlarıyla İnanlar 2'yi geliştirdik.


İnanlar 2'nin, geniş seçenekler sunan gayrimenkul portföyünde, İnanlar imzalı projeler dışında farklı şehirlerde gayrimenkuller ve çeşitli otomobil modelleri de bulunuyor. İnanlar güvencesi ile 2. el pazarında da gönül rahatlığıyla alım-satım ve kiralama yapma avantajı sizi bekliyor.

İNANLAR OTOMOTİV