İLGİLENDİĞİNİZ PROJEYİ SEÇİN

UZMANLARIMIZ SORULARINIZI YANITLASIN

Proje Seçiniz

HAKKIMIZDA

VAZGEÇİLMEZLERİMİZ

ESTETİK

Hayatınızın her anına estetik katıyoruz…

Yaşadığınız ev, estetiği ile önce sizi yansıtmalı. Güzelliği ile ruhunuza dokunmalı. Bakmaktan keyif, içinde bulunmaktan gurur duyacağınız yaşam alanları, tüm tasarımlarımızın değişmez hedefi.

GÜVEN

53 yıldır bize duyulan güveni asla boşa çıkarmadık...

Projelerimizi söz verdiğimiz zamanda, söz verdiğimiz kalite standardında ve yaşama hazır durumda teslim ettik.

YÜKSEK YATIRIM DEĞERİ

Değerini katlayarak artıran
yatırımlar inşa ediyoruz…

Bir evin sadece yuva demek olmadığını, değerli bir yatırım aracı da olduğunu iyi biliyoruz. Yaşama keyif katacak detaylara ne kadar dikkat ediyorsak, yatırımınıza değer katacak kriterlere de aynı özeni gösteriyoruz. İstanbul’un en hızlı ve planlı gelişen bölgelerini yakından takip ediyor, uzman şehir planlamacılarının değerlendirmeleri ve detaylı analizlerle değeri yükselecek lokasyonları başarıyla seçiyoruz.

Değer artışı sağlayan sebeplerimiz

> Hızla gelişen lokasyonları seçiyoruz
> Estetik projeler üretiyoruz
> Doğru detayları sunuyoruz
> Müşteri istek ve beklentilerini karşılıyoruz
> Doğru pazarlama yapıyoruz
> Müşteri kitlemizi doğru belirliyoruz
> Fiyat kontrolü uyguluyoruz
> Üstün satış sonrası hizmetleri sunuyoruz
> Marka değerimizi her zaman koruyoruz

KALİTE

Kaliteli yaşamlar inşa ediyoruz…

Kaliteli yaşamak, evinizde mutlu olmak demek. Doğadan kopmadan şehri yaşatan, konforunu kaybetmeden şık olabilen ve tüm beklentilere cevap verebilen yaşam alanları ile hayata kalite katıyoruz.

DOĞRU LOKASYONLAR

Hayatın içinde yaşam alanları inşa ediyoruz...

İstanbul gibi sınırsız olanaklar sunan bir şehirde, projelerimizin yükseleceği bölgeleri büyük dikkat ve uzun araştırmalarla seçiyor, hayatın içinde yaşam alanları sunuyoruz.

MEMNUNİYET

Sizin memnuniyetiniz, bizim gururumuz. 

Bizi tercih edenlerin evlerinde mutlu yaşadığını bilmek, gayrimenkullerinin değerini katladığını görmek, en önemlisi İnanlar ismine duyulan güveni hissetmek; bizce başarıların en büyüğü.

SAĞLAM

53 yıllık uzmanlık, gerçek sağlamlık. 


Yarım asırlık deneyimimizi, en iyi malzemeler ve modern yapı teknolojileriyle bir araya getirdiğimiz, kalite ve değerlerini uzun yıllar koruyacak gayrimenkuller, yarınlara bırakacağımız en büyük miras.

 

YEŞİL

Yeşil, İnanlar mimarisinin vazgeçilmez rengidir.

Çünkü ürettikleri oksijen ile sağlıklı yaşam alanları yaratan ağaçların ve günün stresini unutturan huzurlu bahçelerin rengi yeşil...

TİCARİ ÇÖZÜMLER

Kazançlı lokasyonlarda, modern ticari alanlar...

İstanbul’un dikkatle seçilmiş aktif yaşam noktalarında, yaşam alanları ile entegre modern dükkanlar, mağazalar, çarşılar ve ticaret merkezlerimiz, ticaret dünyasını İnanlar kalitesiyle tanıştırıyor.

ZAMANINDA TESLİM

Söz verdiğimiz zamanda, söz verdiğimiz şekilde…

53 yıldır bize duyulan güveni asla boşa çıkarmadık. Projelerimizi ne zaman teslim edeceğiz dediysek, tam o zamanda, yaşama hazır bir şekilde teslim ettik. Projelerimizle ilgili abartılı sözler veya projemizin aslına uymayan görsellerle müşterilerimizi yanıltmadık. Ne vaat ettiysek, onu sunduk.