İLGİLENDİĞİNİZ PROJEYİ SEÇİN

UZMANLARIMIZ SORULARINIZI YANITLASIN

Proje Seçiniz

HAKKIMIZDA

BAŞKANIN MEKTUBU

İşimizin merkezinde “insan” var…

Bir kurumun amacı, sadece iş yapmak değil, kalbinde insan sevgisiyle hareket ederek proje geliştirmek ve üretim yapabilmektir. İnsana odaklı misyonumuzla gerçekleştirdiğimiz projelerde sürdürülebilir kaliteye öncelik veren çalışma anlayışımız, nitelikli insan gücünü son teknoloji ile kullanmamız, ekolojik dengeye saygımız, deneyimimiz, dürüst, açık, net ve güven verici olmamız müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve toplumun saygısını kazanmamızda büyük rol oynamıştır.


Bugün, daha özgürleştirici, birleştirici ve geliştirici yeni bir çağın; "Altın Çağ" ın arifesinde, doğru yaşamı öğreten alanları ideal dengeye dayalı bu yeni enerjiyle birleştirerek sunuyoruz.

Hedefimiz sektöre yön veren şirketler arasında yerimizi korurken, başarımızı uluslararası boyutta sürdürmek ve işimizi, bilgimizi gelecek nesillere aktarıp, ülkemizin kalkınmasına yardımcı olmaktır.

Saygılarımla
SERDAR İNAN

SERDAR İNAN

Serdar İnan 1965 yılında Erzincan’da doğdu. Robert Kolej’in ardından İstanbul Teknik Üniversitesi mimarlık bölümünden mezun oldu. Aile üyelerinin birçoğu mimar ve inşaat mühendisi olan İnan, üniversite yıllarında aile şirketi İnanlar'da çalışmaya başladı. 1995 yılında İnanlar’ın Yönetim Kurulu Başkanı oldu, bugüne kadar 220’nin üzerinde projeye imza attı.

Gayrimenkul işlerinin yanı sıra otomotiv, sigorta ve gıda sektörlerinde de girişimleri bulunan Serdar İnan, Mimar Sinan Vakfı (MİKEV) Mütevelli Heyeti Başkanlığı’nı da sürdürmektedir.

İstanbul Mimarlar Odası üyesi olan Serdar İnan, İstanbul aşığı mimar olarak biliniyor. Hobileri arasında şiir, makale yazmak, spor yapmak ve seyahat etmek bulunan Serdar İnan’ın kendisine ait altı şiir kitabı bulunuyor. Serdar İnan, evli ve dört kız çocuğu babası.

serdarinan.com