İLGİLENDİĞİNİZ PROJEYİ SEÇİN

UZMANLARIMIZ SORULARINIZI YANITLASIN

Proje Seçiniz

KURUMSAL SORUMLULUK

SEKTÖREL SORUMLULUK PROJELERİMİZ

YAYINLAR

In Istanbul Next

Aralık 2006’da yayın hayatına başlayan IN Istanbul Next, gayrimenkul ve tasarım dünyasındaki gelişmeleri, yeni trendleri, mimarisi ile öne çıkan kentleri, ünlü tasarımcıları ve dünyadaki en önemli mimari projelerle fark oluşturan konuları ele alan zengin bir içeriğe sahip. IN Istanbul Next’in tüm sayılarına web sitesinden ulaşılabiliyor.

Büyükada Kitabı

1980’ler Büyükada’sının nostaljik Lido Efsanesi’ne yeniden yaşam veren, Büyükada’nın ilk ve tek markalı rezidans projesi Terrace Lido’ya adanmış, özel bir kitap... Geçmişten günümüze Büyükada’nın ilgi çekici tarihi dokularını ve çok kültürlü yapısının güzelliğini; çok özel hikayeler ve Ergün Gündüz’ün sulu boya eserleriyle bir araya getirmektedir.

Doğru Ev Doğru Yaşam Kitabı

İnanlar’ı tercih edenlerin konforu ve yaşam kalitesinin takibi için satış sonrasında devam eden özel ilgi ile hazırladığımız bu kitapta; yaşam alanlarının keyfinin en doğru şekilde çıkarılabilmesi adına gerekli tüm pratik bilgileri derledik, bir kılavuz haline getirdik. “Doğru Ev, Doğru Yaşam” kitabı ile projelerimizde yaşayanlar; evlerini geliştirecek püf noktaları, aileleriyle keyifle vakit geçirebilecekleri oyunlar ve acil durumlarda yapılması gerekenler hakkında her zaman danışabilecekleri, kendilerine özel bir rehbere sahip oluyor.